گن لاغری واریتکس ترکیه مورد تایید پزشکان و متخصصین زیبایی می باشد که جهت مراقبت های بعد از عمل جراحی استفاده می شوند. این نوع از گن ها از جنس لاکرو ۰۰۶ تنها نخ پزشکی جهان می باشد. گن واریتکس ترکیه نیز دارای مجوز از اداره کل تجهیزات پزشکی است که مورد تایید جهانی است. محصولات واریتکس تنفس مناسب بین پوست و محیط را فراهم می کنند و همچنین دارای کیفیتی بالا هستند که جهت مراقبت های پس از عمل جراحی مناسب می باشند.

 

گن لاغری واریتکس ترکیه

 

گن چه کاربردی دارد؟

گن ها یکی از لباس های چسبانی هستند که به دلیل شهرت آن ها در مسائل پزشکی مانند ترمیم بافت بدن بعد از جراحی و همچنین لاغری، تاثیر عجیب و شگفت انگیزی دارند. گن ها از پارچه های کشی مثل لیکرا و اسپاندکس تهیه می شوند. هنگامی که گن می پوشید، پارچه کشی و محکم موجود در آن، ناحیه مربوط در بدن را تحت فشار قرار می دهد و اگر در محل مربوطه تجمع چربی و یا بد شکلی خاصی وجود داشته باشد تا حدی ظاهر آن را بهتر نشان می دهد.

آیا گن بعد از عمل جراحی مفید است؟

گن هایی که پزشکان بعد از عمل جراحی یا در مواردی خاص تجویز می کنند حتماً باید طبق دستور استفاده شوند زیرا با توجه به بیماری یا جراحی مربوطه، آثار سودمندی دارند. معمولاً این گن ها، روزی ۲۴ ساعت به مدت ۲ هفته تجویز و باعث بهبود جریان خون و ترمیم محل عمل می شوند.
همچنین حمایتی خوب از محل مورد نظر به وجود می آورند. در مواردی که فرد به دیابت مبتلا است یا زیاد سرپا می ایستد یا خیلی به مسافرت می رود، استفاده از گن های مخصوص پا توصیه می شود تا جریان خون را بهبود دهد و جلوی لخته شدن آن را بگیرد. در این موارد گن مخصوص باید حتماً با مشورت پزشک تهیه شود. گن هایی که ناحیه شکم و کمر را می پوشانند تا حدی فشار روی ستون فقرات را کاهش و کمر درد را تسکین می دهند.

مزایای استفاده از گن های واریتکس

  • گن های واریتکس به پیوند پوست و همچنین بهبود سریع زخم ها با هوا رسانی مناسب به سطح پوست کمک می کند.
  • گن واریتکس از مناسب ترین گن هایی است که می توانید استفاده کنید. این گن ها سبک، کوچک و متناسب با سایز شما هستند.
  • گن های واریتکس به راحتی با فشرده کردن پوست کمک به پیوند پوست و بافت عضلانی زیرین کرده و از افتادگی پوست جلوگیری می کند.
  • گن های واریتکس ایجاد حساسیت نمی کند.
  • گن های واریتکس شامل انواع متفاوتی برای قسمت های مختلف بدن خانم ها و آقایان می باشد. (گن بازو، شکم و پهلو، سینه، باسن و ران، فک و غبغب، گن کامل بدن)
  • گن های واریتکس هم در جهت طولی و هم عمودی خاصیت کشسانی دارند.
  • گن های واریتکس با فشار متناسب و یکنواخت باعث کاهش نشت بیش از اندازه مایع میان بافتی شده و با افزایش جذب مایع میان بافتی توسط عروق لنفاوی ورم های حاصل از جراحی را به حداقل می رساند.
  • گن های واریتکس با فشار به پوست باعث می شود که مایع میان بافتی به سیستم گردش خون باز گردد که این کار منجر به کاهش تورم، کاهش کبودی و تجمع خون در زیر پوست می شود.
  • گن های واریتکس پس از استفاده شل و گشاد نمی شود.
  • گن های واریتکس به هیچ عنوان رنگ پس نمی دهند.

 

گن لاغری واریتکس ترکیه

 

گن واریتکس ترکیه را چگونه می توان خرید؟

گن تیم به کیفیت بی نظیر گن های واریتکس اعتماد کامل دارد و در جهت القای این اعتماد، به شما عزیزان کلیه گن های واریتکس را از نظر کیفیت و جنس از جمله: پارچه، دوخت، زیپ ها و قلاب ها و سایر مسائلی که کیفیت یک جنس را زیر سوال می برد و به تولید مربوط می شوند را به مدت ۲ سال گارانتی می کند. برای خرید گن های واریتکس متناسب با نوع عمل و یا موارد نظرتان تنها کافی است که به سایت فروشگاهی گن تیم وارد شوید و قسمت برند، مدل واریتکس ترکیه را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به صفحه مورد نظر، نوع گن مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

نمایندگی گن واریتکس ترکیه

گن تیم یکی از نمایندگی های مجاز در سطح شهر تهران است که گن واریتکس ترکیه را به سراسر ایران عرضه می کند. از آنجا که اکثر پزشکان عمل های زیبایی تاییدیه این مارک از گن را داده اند فقط کافی است که به قسمت فروشگاه سایت مراجعه نمایید و گن مورد نظر خود را انتخاب نمایید. نمایندگی واریتکس در ایران اصالت و کیفیت تمامی محصولات برند واریتکس را ضمانت نموده و محصولات در صورت ناراضی بودن توسط مشتری قابل بازگشت می باشند.