گن ها یکی از لباس هایی است که معمولا بعد از عمل جراحی زیبایی در نواحی شکم، پهلو، سینه، پاها و حتی در دوران بارداری و بعد از آن و کلا هر جای بدن که چربی اضافه دارد، استفاده می شود. گن های خوب تنها ابزارهایی هستند که برای خوش فرم کردن بدن استفاده می شوند و باید در انتخاب آن ها نهایت دقت را به کار برد. تمامی تلاش ما در وبلاگ گن تیم این است تا اطلاعات واقعی و دقیقی درباره گن های مورد نظر و خوب در بازار در اختیار مخاطبان خود قرار دهیم.

در این مطلب قصد داریم تا عملکرد گن های ایزاولا آمریکا که مورد تایید پزشکان است را در اختیار شما قرار دهیم.

عملکرد گن های ایزاولا آمریکا به چه صورت است؟

آیا گن ها باعث لاغری می شوند؟

دغدغه ای که اکثر مخاطبان دارند این است که آیا گن ها لاغر هم می کنند، برای پاسخ به این سوال اول از خود شما می پرسیم، آیا یک شبه شما فیلسوف می شوید؟ جواب این سوال هم خیر است. به هر جهت عقل سلیم خود را باید به کار برد و در این مورد درست و حسابی فکر کرد. هیچ گن یا لباسی در دنیا نمی تواند باعث چربی سوزی و کاهش وزن در زمان مشخص شود. گن ها تنها ابزاری هستند که برای خوش فرم تر شدن بدن استفاده می شوند. گن های خوب، با وارد کردن فشار مناسب در ناحیه شکم باعث کاهش میل به غذا شده که تنها می تواند در کاهش وزن تاثیر بسزایی بگذارند، اما با شرط آنکه به همراه ورزش و رژیم غذایی مناسب استفاده شوند.

موارد استفاده از گن

گن ها جهت موارد مختلفی استفاده می شوند که بسته به مورد استفاده هر شخص آن ها را در زیر دسته بندی کرده ایم:
گن های بارداری: گن های بارداری معمولا از ماه چهارم و یا حتی در ماه های اول هم می توان از آن استفاده کرد. این گن ها علاوه بر نگهداری ناحیه لگن باعث می شوند تا درد لگن و کمر درد های حین بارداری را کاهش دهد. گن های بارداری همچنین باعث می شود تا ترک خوردگی های روی پوست شکم پس از زایمان هم کاهش پیدا کند.

گن های بعد از عمل جراحی: این نوع از گن ها باید با تجویز پزشک و با دقت بسیار زیاد انتخاب شوند زیرا بعد از عمل جراحی لیپوساکشن، لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی و… پوشیده می شوند و باید حتما فشار مناسبی را در ناحیه مورد نظر وارد کنند.

گن های لاغری: این نوع از گن ها همان گن هایی هستند که بیشتر برای مهمانی و حتی در حین کار روزانه در زیر لباس پوشیده می شوند تا فرم بدن را بهتر و اندامی تر نشان دهند.

یک گن خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

برای انتخاب یک گن خوب باید گنی را انتخاب کرد که قابلیت تبادل هوا و رطوبت را داشته باشد که از رشد باکتری ها در سطح گن جلوگیری کند. گنی که در دو یا سه لایه طراحی شده باشد تا لایه درونی آن لطیف تر باشد برای استفاده و لایه خارجی آن هم محکم تر جهت استحکام و دوام بیشتر، باشد. گن های برند ایزاولا آمریکا دارای این قابلیت ها می باشند.

 

عملکرد گن های ایزاولا آمریکا به چه صورت است؟

 

جنس گن های ایزاولا آمریکا

تمامی گن های ایزاولا از الیاف آنتی باکتریال با قابلیت تنفس (BREATHABLE) ناتورکس، بافته شده اند که عمل تعریق و در نهایت تنفس پوستی را تسهیل می نماید، این مهم بواسطه وجود منافذ بسیار ریز و غیر قابل رویت در پارچه محقق می گردد.
همچنین متریال اصلی پارچه گن های ایزاولا، الیاف تچشین فشرده با کیفیت بالا هستند. الیاف تچشین فشرده از مقاومت بالایی برخوردارند و شکل و فشار خود را تحت هر گونه شرایط شستشو و کشش حفظ خواهند کرد.

تچشین نوعی پارچه ساتن کشی می باشد که به دلیل نرم و راحت بودن آن و همچنین قدرت نگهدارندگی بالا از این نوع پارچه در بافت گن های پس از جراحی استفاده می شود.
گن های ایزاولا فاقد لاتکس هستند.
بارها بشویید و بپوشید، بدون از دست دادن خاصیت فشاری در عین سبکی و لطافت.

 

جدول و نحوه اندازه گیری گن های پس از عمل جراحی ایزاولا آمریکا

اندازه گیری دقیق و انتخاب سایز مناسب گن یکی از موارد مهم در بهره مندی از حداکثر کارایی گن های بعد از عمل جراحی زیبایی می باشد. در این خصوص گرفتن راهنمایی از کارشناسان و متخصصان شرکت می تواند شما را در این امر یاری نماید.
جهت مشخص نمودن سایز مناسب، ابتدا بوسیله یک متر پارچه ای مواضع مشخص شده در تصویر روبرو را اندازه گیری نمایید.
دور زیر خط سینه
دور شکم از محل ناف
دور باسن
دور میانه ران

 

نمایندگی گن های ایزاولا آمریکا

گن تیم با برخورداری از ۳ برند گن در فروشگاه خود و فروش گن بعد از عمل های جراحی ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، لیپوساکشن پهلو و ران ها، شکم، پروتز سینه، لیفت سینه، ماموپلاستی، پهلو و ران ها، تزریق چربی، لیپولیز، پروتز باسن، جراحی های زیبایی صورت، لیپوماتیک لوپ، و غبغب و انواع جراحی های زیبایی فک و چانه یکی از فروشگاه های معتبر در تهران است. یکی از برندهایی که گن تیم نمایندگی آن را بر عهده دارد، گن های ایزاولا آمریکا است که مرود تایید بسیاری از دکترهای زیبایی است. جنس الیاف به کار برده شده در این گن بسیار محکم و از الیاف ضخیم است.
جهت سفارش گن های ایزاولا آمریکا فقط کافی است که به قسمت برندهای ایزاولا آمریکا مراجعه نمایید و گن مورد نظر خود را از قسمت مربوطه انتخاب نمایید.

 

عملکرد گن های ایزاولا آمریکا به چه صورت است؟